hello
stranger
autologowanie
let your dreams come true
dreamy seattle
Dla niektórych niepostrzeżenie, dla innych niespodziewanie - właśnie “stuknęła” nam druga rocznica funkcjonowania forum! Dziękujemy Wam serdecznie, że przez cały ten czas byliście z nami i mamy nadzieję, że kolejne wspólne lata przyniosą nam jeszcze niejedną okazję do świętowania. Życzymy Wam wspaniałych pisarskich przygód, inspirujących relacji, ekscytujących fabuł i niezapomnianej zabawy w Seattle!
Zapraszamy na huczne obchody Dnia Niepodległości, 4 lipca! Do waszej dyspozycji oddajemy trzy wyjątkowe atrakcje związane z tym świętem: Rodzinne Barbecue w Queen Anne, Festyn w Wesołym Miasteczku w Sand Point i Pokaz Fajerwerków w Portage Bay. Każdy znajdzie coś dla siebie - dołączcie już dziś!
Pride month w Seattle! Zapisy na wydarzenia są otwarte, a w opisach poszczególnych propozycji znajdziecie linki do lokacji. Dołączyć możecie w każdej chwili. Zapraszamy! Kliknij tutaj!
Chcecie wiedzieć, co się dzieje w Seattle oraz na świecie? Potrzebujecie dla swoich postaci tematu do rozmowy nad filiżanką kawy, ciekawego wydarzenia, na którym moglibyście oprzeć rozgrywkę, albo wymówki, żeby zwolnić się z pracy? Trzymajcie rękę na pulsie - to właśnie tutaj znajdziecie od dziś wszystkie dobre i złe wiadomości ze Szmaragdowego Miasta.
Każdy, kto będzie chciał dopisać ciąg dalszy do biografii postaci, może złożyć zamówienie z treścią, którą chce dodać do Karty. Zostanie ona wstawiona do KP w postaci nowej zakładki o nazwie "Update". Kod do aktualizacji KP już czeka na Was w zamówieniach!
Przystanek numer trzy - tutaj rozpoczynasz kreowanie swojej postaci, nadajesz jej unikatowe cechy, przedstawiasz historię, opowiadasz innym co lubi, a czego nie. Pamiętaj, aby wypełnić kartę postaci według gotowego schematu, a kiedy skończysz - będziesz mógł w pełni cieszyć się zabawą na forum wraz z innymi użytkownikami.
Ostatni post: saturn farewell
2022-10-05, 00:22
saturn farewell Ostatni post
2022-10-05, 00:22
saturn farewell Ostatni post
Dział poświęcony wszystkim około-fabularnym tematom. Tutaj założysz relacje dla swojego bohatera, znajdziesz interesujące wątki, umieścisz telefon i będziesz mógł prowadzić rozmowy oraz rozgrywać wątki z przeszłości w retrospekcjach. Chętni mogą pilnować swoich gier w kalendarzach, a fani social-mediów dodawać zdjęcia na instagrama.
Ostatni post: @hj_dweller
Dzisiaj 7:29
Lava Hale Ostatni post
Dzisiaj 7:29
Lava Hale Ostatni post

hi there, how's your day?
Wiadomość: